PARAFIE WEDŁUG MIEJSCOWOŚCI

 

  1. Bagno (Brzeg Dolny) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  2. Barkowo (Prusice) - św. Marcina
  3. Bąkowice (Namysłów - Zachód) - św. Anny
  4. Bielany Wrocławskie (Wrocław - Krzyki) - św. Andrzeja Apostoła
  5. Bierutów (Oleśnica - Wschód) - św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
  6. Biestrzykowice (Namysłów - Zachód) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  7. Boguszyce (Oleśnica - Wschód) - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
  8. Boleścin (Trzebnica) - Miłosierdzia Bożego
  9. Borek Strzeliński (Borów) - św. Wawrzyńca i św. Antoniego
  10. Borowa Oleśnicka (Oleśnica - Zachód) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  11. Borów (Borów) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Wolfganga
  12. Bożnowice (Ziębice) - Trójcy Świętej
  13. Brożec (Wiązów) - św. Jakuba Apostoła
  14. Brzeg (Brzeg - Północ) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  15. Brzeg (Brzeg - Południe) - Miłosierdzia Bożego
  16. Brzeg (Brzeg - Południe) - św. Mikołaja
  17. Brzeg Dolny (Brzeg Dolny) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  18. Brzeg Dolny (Brzeg Dolny) - Chrystusa Króla
  19. Brzeg Dolny (Brzeg Dolny) - Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  20. Brzezia Łąka (Oleśnica - Zachód) - św. Mikołaja
  21. Brzezina (Brzeg - Południe) - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  22. Brzezinka Średzka (Miękinia) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  23. Bukowie (Oleśnica - Wschód) - Oczyszczenia Najświętszej Maryi Panny
  24. Bystrzyca Oławska (Jelcz-Laskowice) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
  25. Cerekwica (Trzebnica) - św. Wawrzyńca
  26. Chomiąża (Środa Śląska) - św. Michała Archanioła
  27. Chróścina (Góra - Zachód) - św. Michała Archanioła
  28. Chrząstawa Wlk. (Wrocław-Północ II (Sępolno)) - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  29. Chwalimierz (Środa Śląska) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  30. Ciechów (Środa Śląska) - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
  31. Ciepłowody (Ziębice) - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  32. Czepielowice (Brzeg - Północ) - Imienia Najświętszej Maryi Panny
  33. Czernica Wrocławska (Jelcz-Laskowice) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  34. Czernina (Góra - Wschód) - św. Wawrzyńca
  35. Czeszów (Trzebnica) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  36. Dankowice (Strzelin) - św. Józefa Oblubieńca NMP
  37. Długołęka (Oleśnica - Zachód) - św. Michała Archanioła
  38. Dobra (Oleśnica - Zachód) - Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  39. Dobroszyce (Oleśnica - Zachód) - św. Jadwigi
  40. Dobrzenice (Strzelin) - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  41. Domaniów (Oława) - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  42. Domasław (Wrocław - Krzyki) - św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
  43. Domaszczyn (Wrocław - Północ III (Psie Pole)) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  44. Gajków (Wrocław - Północ II (Sępolno)) - św. Małgorzaty
  45. Głębowice (Wołów) - Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  46. Głoska (Miękinia) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  47. Głuszyna (Namysłów - Wschód) - Wszystkich Świętych
  48. Gniechowice (Kąty Wrocławskie) - św. Filomeny
  49. Godzikowice (Oława) - Znalezienia Krzyża Świętego
  50. Góra (Góra - Zachód) - św. Faustyny
  51. Góra (Góra - Wschód) - św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  52. Henryków (Ziębice) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  53. Jaksonów (Borów) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  54. Januszkowice (Oleśnica - Zachód) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  55. Jaszkotle (Kąty Wrocławskie) - Wniebowstąpienia Pana Jezusa
  56. Jaworów (Wiązów) - św. Michała Archanioła
  57. Jegłowa (Strzelin) - św. Antoniego Padewskiego
  58. Jelcz-Laskowice (Jelcz-Laskowice) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  59. Jelcz-Laskowice (Jelcz-Laskowice) - św. Maksymiliana Kolbego
  60. Jelcz-Laskowice (Jelcz-Laskowice) - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
  61. Jemielno (Góra - Wschód) - Chrystusa Króla
  62. Jordanów Śląski (Borów) - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
  63. Jutrzyna (Wiązów) - św. Franciszka z Asyżu
  64. Kamieniec Wrocławski (Wrocław - Północ II (Sępolno)) - Miłosierdzia Bożego
  65. Karłowice (Brzeg - Północ) - św. Michała Archanioła
  66. Kąty Wrocławskie (Kąty Wrocławskie) - Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  67. Kiełczów (Wrocław - Północ III (Psie Pole)) - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  68. Kłoda Górowska (Góra - Wschód) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  69. Kobierzyce (Sobótka) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  70. Koczurki (Trzebnica) - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  71. Korzeńsko (Prusice) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  72. Kostomłoty (Kąty Wrocławskie) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  73. Kotowice (Oława) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  74. Kowalowice (Namysłów - Wschód) - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  75. Krośnice (Milicz) - św. Maksymiliana Marii Kolbego
  76. Kruszyna (Brzeg - Południe) - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  77. Kryniczno (Trzebnica) - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
  78. Kryniczno (Miękinia) - św. Wawrzyńca
  79. Krzelków (Ziębice) - św. Jadwigi
  80. Krzelów (Wołów) - św. Marcina
  81. Krzydlina Mała (Brzeg Dolny) - św. Michała Archanioła
  82. Kucharzowice (Wiązów) - św. Andrzeja Apostoła
  83. Kulin (Środa Śląska) - św. Marcina
  84. Kuropatnik (Strzelin) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  85. Lewin Brzeski (Brzeg - Południe) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  86. Ligota Książęca (Namysłów - Zachód) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  87. Ligota Mała (Oleśnica - Wschód) - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  88. Lubiąż (Brzeg Dolny) - św. Walentego Męczennika
  89. Luboszyce (Góra - Zachód) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  90. Lubsza (Brzeg - Północ) - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  91. Ludów Śląski (Borów) - św. Jana Chrzciciela
  92. Lutynia (Miękinia) - św. Józefa Oblubieńca NMP
  93. Łosiów (Brzeg - Południe) - św. Jana Chrzciciela
  94. Łozina (Trzebnica) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  95. Malczyce (Środa Śląska) - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  96. Małkowice (Kąty Wrocławskie) - Trójcy Świętej
  97. Małowice (Wołów) - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  98. Małujowice (Brzeg - Południe) - św. Jakuba
  99. Maniów Wielki (Sobótka) - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  100. Marcinkowice (Oława) - św. Marcina Biskupa
  101. Mąkoszyce (Brzeg - Północ) - Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  102. Michalice (Namysłów - Zachód) - św. Michała Archanioła
  103. Michałów (Brzeg - Południe) - św. Jadwigi
  104. Miękinia (Miękinia) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  105. Milicz (Milicz) - św. Andrzeja Boboli
  106. Milicz (Milicz) - św. Michała Archanioła
  107. Milicz (Milicz) - św. Anny
  108. Miłoszyce (Jelcz-Laskowice) - św. Mikołaja
  109. Minkowice Oławskie (Jelcz-Laskowice) - św. Jana Nepomucena
  110. Mirków (Wrocław - Północ III (Psie Pole)) - św. Brata Alberta
  111. Moczydlnica Klasztorna (Wołów) - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  112. Mrozów (Miękinia) - Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej
  113. Namysłów (Namysłów - Wschód) - Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  114. Namysłów (Namysłów - Zachód) - św. Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary
  115. Nasławice (Sobótka) - św. Józefa Oblubieńca NMP
  116. Niedźwiednik (Ziębice) - św. Jana Ewangelisty
  117. Niwnik (Oława) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  118. Nowolesie (Strzelin) - św. Marcina
  119. Oborniki Śląskie (Prusice) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  120. Oborniki Śląskie (Prusice) - św. Judy Tadeusza i św. Antoniego Padewskiego
  121. Oleśnica (Oleśnica - Wschód) - Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia
  122. Oleśnica (Oleśnica - Zachód) - św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  123. Oleśnica (Oleśnica - Zachód) - Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
  124. Oława (Oława) - Najświętszej Maryi Panny Królowej
  125. Oława (Oława) - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  126. Oława (Oława) - Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  127. Oława (Oława) - Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia
  128. Oława (Oława) - Miłosierdzia Bożego
  129. Osetno (Góra - Zachód) - św. Michała Archanioła
  130. Osiek (Oława) - św. Marii Magdaleny
  131. Osina Wielka (Ziębice) - św. Wawrzyńca
  132. Owczary (Wiązów) - św. Marcina
  133. Pakosławsko (Milicz) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  134. Pasikurowice (Wrocław - Północ III (Psie Pole)) - św. Józefa Oblubieńca NMP
  135. Pęgów (Prusice) - św. Mikołaja
  136. Piotrowice (Kąty Wrocławskie) - św. Katarzyny
  137. Piskorzyna (Wołów) - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  138. Pobiel (Góra - Wschód) - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
  139. Pogorzela (Brzeg - Południe) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  140. Poniatowice (Oleśnica - Wschód) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  141. Powidzko (Prusice) - św. Jana Chrzciciela
  142. Prusice (Prusice) - św. Jakuba Apostoła
  143. Prusy (Strzelin) - św. Wawrzyńca
  144. Przeczów (Namysłów - Zachód) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  145. Przeworno (Strzelin) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  146. Radwanice (Wrocław - Wschód) - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  147. Radziądz (Prusice) - św. Karola Boromeusza
  148. Ramułtowice (Kąty Wrocławskie) - św. Anny
  149. Ratowice (Jelcz-Laskowice) - św. Antoniego Padewskiego
  150. Rogów Sobócki (Sobótka) - św. Jana Chrzciciela
  151. Rościsławice (Brzeg Dolny) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  152. Rzeplin (Wrocław - Krzyki) - Miłosierdzia Bożego
  153. Siciny (Góra - Zachód) - św. Marcina
  154. Siechnice (Wrocław - Wschód) - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  155. Siekierowice (Oleśnica - Zachód) - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  156. Siemysłów (Namysłów - Wschód) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  157. Skarbimierz (Brzeg - Południe) - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
  158. Skokowa (Prusice) - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  159. Smarchowice Wielkie (Namysłów - Zachód) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  160. Smogorzów (Namysłów - Wschód) - św. Jana Chrzciciela
  161. Smogorzów Wielki (Wołów) - św. Michała Archanioła
  162. Smolec (Kąty Wrocławskie) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  163. Sobótka (Sobótka) - św. Jakuba Apostoła
  164. Sobótka (Sobótka) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  165. Solniki Wielkie (Oleśnica - Wschód) - św. Michała Archanioła
  166. Sośnica (Kąty Wrocławskie) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  167. Starczówek (Ziębice) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  168. Stary Zamek (Sobótka) - św. Stanisława Biskupa i Męczennika
  169. Stobno (Brzeg Dolny) - św. Mikołaja i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  170. Stobrawa (Brzeg - Północ) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  171. Strupina (Prusice) - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  172. Strzelce (Namysłów - Wschód) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Marcina
  173. Strzelin (Strzelin) - Matki Chrystusa i św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  174. Strzelin (Strzelin) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  175. Strzeszów (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  176. Sulistrowice (Sobótka) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  177. Sułów (Milicz) - Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  178. Sułów Wielki (Góra - Wschód) - Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  179. Szczepanów (Środa Śląska) - św. Szczepana
  180. Szewce (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - św. Anny
  181. Szydłowice (Brzeg - Północ) - św. Bartłomieja Apostoła
  182. Szymonków (Namysłów - Wschód) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  183. Środa Śląska (Środa Śląska) - św. Andrzeja Apostoła
  184. Środa Śląska (Środa Śląska) - Podwyższenia Krzyża Świętego
  185. Świdnica Polska (Kąty Wrocławskie) - św. Jadwigi
  186. Świerczów (Namysłów - Zachód) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  187. Święta Katarzyna (Wrocław - Wschód) - św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  188. Święte (Miękinia) - św. Marcina
  189. Trzebnica (Trzebnica) - Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  190. Trzebnica (Trzebnica) - św. Bartłomieja Apostoła i św. Jadwigi
  191. Turów (Wrocław - Wschód) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  192. Tyniec Mały (Wrocław - Krzyki) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  193. Tyniec n. Ślęzą (Borów) - św. Michała Archanioła
  194. Uraz (Brzeg Dolny) - św. Michała Archanioła
  195. Wabienice (Oleśnica - Wschód) - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  196. Wawrzeńczyce (Kąty Wrocławskie) - św. Wawrzyńca
  197. Wąsosz (Góra - Wschód) - św. Józefa Oblubieńca NMP
  198. Węgry (Borów) - św. Jadwigi
  199. Wiązów (Wiązów) - św. Mikołaja
  200. Wierzbica Górna (Namysłów - Wschód) - św. Jacka
  201. Wierzbice (Sobótka) - Bożego Ciała i Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  202. Wierzbno (Oława) - św. Mikołaja
  203. Wierzchowice (Milicz) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  204. Wigańcice (Ziębice) - św. Bartłomieja
  205. Wilczków (Środa Śląska) - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  206. Wilków (Namysłów - Zachód) - św. Mikołaja
  207. Wilkszyn (Miękinia) - św. Wawrzyńca
  208. Wińsko (Wołów) - św. Michała Archanioła
  209. Witowice (Wiązów) - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  210. Włochy (Namysłów - Wschód) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  211. Wołów (Wołów) - św. Karola Boromeusza
  212. Wołów (Wołów) - św. Wawrzyńca
  213. Woskowice Małe (Namysłów - Wschód) - św. Wawrzyńca
  214. Wójcice (Jelcz-Laskowice) - Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  215. Wrocisławice (Środa Śląska) - św. Wawrzyńca
  216. Wrocław (Wrocław - Katedra) - św. Jana Chrzciciela
  217. Wrocław (Wrocław - Śródmieście) - Bożego Ciała
  218. Wrocław (Wrocław - Śródmieście) - św. Mikołaja
  219. Wrocław (Wrocław - Wschód) - św. Józefa Rzemieślnika
  220. Wrocław (Wrocław - Katedra) - św. Bonifacego
  221. Wrocław (Wrocław - Katedra) - Świętego Krzyża
  222. Wrocław (Wrocław - Katedra) - Najświętszego Imienia Jezus
  223. Wrocław (Wrocław - Śródmieście) - Chrystusa Króla
  224. Wrocław (Wrocław - Katedra) - św. Michała Archanioła
  225. Wrocław (Wrocław - Katedra) - Najświętszej Maryi Panny na Piasku
  226. Wrocław (Wrocław - Katedra) - Najświętszego Serca Jezusowego
  227. Wrocław (Wrocław - Śródmieście) - św. Stanisława, św. Doroty i św. Wacława
  228. Wrocław (Wrocław - Katedra) - św. Wawrzyńca
  229. Wrocław (Wrocław - Południe) - św. Stanisława Kostki
  230. Wrocław (Wrocław - Śródmieście) - św. Maurycego
  231. Wrocław (Wrocław - Południe) - Ducha Świętego
  232. Wrocław (Wrocław - Śródmieście) - św. Klemensa Dworzaka
  233. Wrocław (Wrocław - Południe) - św. Henryka
  234. Wrocław (Wrocław - Śródmieście) - św. Ignacego Loyoli
  235. Wrocław (Wrocław - Śródmieście) - św. Elżbiety
  236. Wrocław (Wrocław - Południe) - św. Franciszka z Asyżu
  237. Wrocław (Wrocław - Śródmieście) - św. Karola Boromeusza
  238. Wrocław-Biskupin (Wrocław - Północ II (Sępolno)) - św. Faustyny
  239. Wrocław-Brochów (Wrocław - Wschód) - św. Jerzego Męczennika i Podwyższenia Krzyża Świętego
  240. Wrocław-Dąbie (Wrocław - Północ II (Sępolno)) - Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia
  241. Wrocław-Gądów (Wrocław - zachód I) - św. Maksymiliana Marii Kolbego
  242. Wrocław-Gądów Wlk. (Wrocław - zachód I) - Miłosierdzia Bożego
  243. Wrocław-Jagodno (Wrocław - Wschód) - Miłosierdzia Bożego
  244. Wrocław-Jerzmanowo (Wrocław - zachód (Leśnica)) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  245. Wrocław-Karłowice (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - św. Antoniego
  246. Wrocław-Klecina (Wrocław - Krzyki) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  247. Wrocław-Kowale (Wrocław - Katedra) - Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia
  248. Wrocław-Kozanów (Wrocław - zachód I) - św. Jadwigi
  249. Wrocław-Krzyki (Wrocław - Śródmieście) - św. Augustyna
  250. Wrocław-Krzyki (Wrocław - Krzyki) - Trójcy Świętej
  251. Wrocław-Krzyki (Wrocław - Krzyki) - Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  252. Wrocław-Księże Małe (Wrocław - Wschód) - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
  253. Wrocław-Kuźniki (Wrocław - zachód (Leśnica)) - św. Andrzeja Boboli
  254. Wrocław-Leśnica (Wrocław - zachód (Leśnica)) - św. Jadwigi Śląskiej
  255. Wrocław-Maślice (Wrocław - zachód I) - św. Agnieszki
  256. Wrocław-Muchobór Mały (Wrocław - zachód I) - Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
  257. Wrocław-Muchobór Wlk. (Wrocław - zachód I) - św. Michała Archanioła
  258. Wrocław-Nowy Dwór (Wrocław - zachód I) - Opatrzności Bożej
  259. Wrocław-Ołbin (Wrocław - Katedra) - Opieki św. Józefa
  260. Wrocław-Ołtaszyn (Wrocław - Krzyki) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  261. Wrocław-Oporów (Wrocław - Krzyki) - św. Anny
  262. Wrocław-Osobowice (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  263. Wrocław-Partynice (Wrocław - Krzyki) - Św. Ojca Pio z Pietrelciny
  264. Wrocław-Pawłowice (Wrocław - Północ III (Psie Pole)) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  265. Wrocław-Pilczyce (Wrocław - zachód I) - Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
  266. Wrocław-Polanka (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - Odkupiciela Świata
  267. Wrocław-Polanowice (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
  268. Wrocław-Popowice (Wrocław - zachód I) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
  269. Wrocław-Pracze Odrzańskie (Wrocław - zachód (Leśnica)) - św. Anny
  270. Wrocław-Psie Pole (Wrocław - Północ III (Psie Pole)) - św. Jakuba i św. Krzysztofa
  271. Wrocław-Różanka (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  272. Wrocław-Sępolno (Wrocław - Północ II (Sępolno)) - Świętej Rodziny
  273. Wrocław-Sołtysowice (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - św. Alberta Wielkiego
  274. Wrocław-Stabłowice (Wrocław - zachód (Leśnica)) - św. Andrzeja Apostoła
  275. Wrocław-Strachocin (Wrocław - Północ II (Sępolno)) - Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  276. Wrocław-Swojczyce (Wrocław - Północ III (Psie Pole)) - św. Jacka
  277. Wrocław-Świniary (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - św. Jadwigi
  278. Wrocław-Tarnogaj (Wrocław - Południe) - św. Stefana
  279. Wrocław-Widawa (Wrocław - Północ I (Osobowice)) - św. Anny
  280. Wrocław-Wojszyce (Wrocław - Południe) - Najświętszego Zbawiciela
  281. Wrocław-Zakrzów (Wrocław - Północ III (Psie Pole)) - św. Jana Apostoła
  282. Wrocław-Zalesie (Wrocław - Katedra) - Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  283. Wrocław-Zgorzelisko (Wrocław - Północ III (Psie Pole)) - św. Kazimierza
  284. Wrocław-Złotniki (Wrocław - zachód (Leśnica)) - Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  285. Wrocław-Żerniki (Wrocław - zachód (Leśnica)) - św. Wawrzyńca
  286. Wszemirów (Trzebnica) - św. Michała Archanioła
  287. Wysoki Kościół (Trzebnica) - Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  288. Zachowice (Sobótka) - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  289. Zawonia (Trzebnica) - św. Jadwigi Śląskiej
  290. Zbytowa (Oleśnica - Wschód) - Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  291. Zielenice (Borów) - św. Jana Nepomucena
  292. Ziębice (Ziębice) - Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  293. Ziębice (Ziębice) - św. Jerzego
  294. Żabin (Góra - Zachód) - św. Michała Archanioła
  295. Żerniki Wrocławskie (Wrocław - Południe) - Najświętszego Serca Pana Jezusa
  296. Żmigród (Prusice) - Trójcy Świętej
  297. Żórawina (Borów) - św. Józefa Oblubieńca NMP
  298. Żuchlów (Góra - Zachód) - Zesłania Ducha Świętego

Udostępnij

 

:: Na skróty:

Archidiecezja Wrocławska, Wrocław, księża, ksiądz, parafia, parafie, dekanat, dekanaty, dziekan, dziekani, duszpasterz, duszpasterze, duszpasterstwo, proboszcz, wikariusz, katecheta, Msza św., Msza Święta, Jan Paweł II, Jan Chrzciciel, bł. Czesław, św. Jadwiga Śląska, Henryków, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Brzeg, Catholic Roman Church, Roma, Vatican, Archdiocese of Wroclaw, Wroclaw, priests, priest, parish, parishes, deanery, deaneries, Dean, Deans, pastor, pastors, ministry, pastor, vicar, catechist, Holy Mass, Mass, John Paul II, John the Baptist, Blessed Czeslaw, St. Hedwig of SilesiaArchidiecezja Wrocławska, Wrocław, księża, ksiądz, parafia, parafie, dekanat, dekanaty, dziekan, dziekani, duszpasterz, duszpasterze, duszpasterstwo, proboszcz, wikariusz, katecheta, Msza św., Msza Święta, Jan Paweł II, Jan Chrzciciel, bł. Czesław, św. Jadwiga Śląska, Henryków, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Brzeg, Catholic Roman Church, Roma, Vatican, Archdiocese of Wroclaw, Wroclaw, priests, priest, parish, parishes, deanery, deaneries, Dean, Deans, pastor, pastors, ministry, pastor, vicar, catechist, Holy Mass, Mass, John Paul II, John the Baptist, Blessed Czeslaw, St. Hedwig of SilesiaArchidiecezja Wrocławska, Wrocław, księża, ksiądz, parafia, parafie, dekanat, dekanaty, dziekan, dziekani, duszpasterz, duszpasterze, duszpasterstwo, proboszcz, wikariusz, katecheta, Msza św., Msza Święta, Jan Paweł II, Jan Chrzciciel, bł. Czesław, św. Jadwiga Śląska, Henryków, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Brzeg, Catholic Roman Church, Roma, Vatican, Archdiocese of Wroclaw, Wroclaw, priests, priest, parish, parishes, deanery, deaneries, Dean, Deans, pastor, pastors, ministry, pastor, vicar, catechist, Holy Mass, Mass, John Paul II, John the Baptist, Blessed Czeslaw, St. Hedwig of Silesia

Archidiecezja Wrocławska, Wrocław, księża, ksiądz, parafia, parafie, dekanat, dekanaty, dziekan, dziekani, duszpasterz, duszpasterze, duszpasterstwo, proboszcz, wikariusz, katecheta, Msza św., Msza Święta, Jan Paweł II, Jan Chrzciciel, bł. Czesław, św. Jadwiga Śląska, Henryków, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Brzeg, Catholic Roman Church, Roma, Vatican, Archdiocese of Wroclaw, Wroclaw, priests, priest, parish, parishes, deanery, deaneries, Dean, Deans, pastor, pastors, ministry, pastor, vicar, catechist, Holy Mass, Mass, John Paul II, John the Baptist, Blessed Czeslaw, St. Hedwig of Silesia Archidiecezja Wrocławska, Wrocław, księża, ksiądz, parafia, parafie, dekanat, dekanaty, dziekan, dziekani, duszpasterz, duszpasterze, duszpasterstwo, proboszcz, wikariusz, katecheta, Msza św., Msza Święta, Jan Paweł II, Jan Chrzciciel, bł. Czesław, św. Jadwiga Śląska, Henryków, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Brzeg, Catholic Roman Church, Roma, Vatican, Archdiocese of Wroclaw, Wroclaw, priests, priest, parish, parishes, deanery, deaneries, Dean, Deans, pastor, pastors, ministry, pastor, vicar, catechist, Holy Mass, Mass, John Paul II, John the Baptist, Blessed Czeslaw, St. Hedwig of Silesia Archidiecezja Wrocławska, Wrocław, księża, ksiądz, parafia, parafie, dekanat, dekanaty, dziekan, dziekani, duszpasterz, duszpasterze, duszpasterstwo, proboszcz, wikariusz, katecheta, Msza św., Msza Święta, Jan Paweł II, Jan Chrzciciel, bł. Czesław, św. Jadwiga Śląska, Henryków, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Brzeg, Catholic Roman Church, Roma, Vatican, Archdiocese of Wroclaw, Wroclaw, priests, priest, parish, parishes, deanery, deaneries, Dean, Deans, pastor, pastors, ministry, pastor, vicar, catechist, Holy Mass, Mass, John Paul II, John the Baptist, Blessed Czeslaw, St. Hedwig of Silesia Archidiecezja Wrocławska, Wrocław, księża, ksiądz, parafia, parafie, dekanat, dekanaty, dziekan, dziekani, duszpasterz, duszpasterze, duszpasterstwo, proboszcz, wikariusz, katecheta, Msza św., Msza Święta, Jan Paweł II, Jan Chrzciciel, bł. Czesław, św. Jadwiga Śląska, Henryków, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Brzeg, Catholic Roman Church, Roma, Vatican, Archdiocese of Wroclaw, Wroclaw, priests, priest, parish, parishes, deanery, deaneries, Dean, Deans, pastor, pastors, ministry, pastor, vicar, catechist, Holy Mass, Mass, John Paul II, John the Baptist, Blessed Czeslaw, St. Hedwig of Silesia Archidiecezja Wrocławska, Wrocław, księża, ksiądz, parafia, parafie, dekanat, dekanaty, dziekan, dziekani, duszpasterz, duszpasterze, duszpasterstwo, proboszcz, wikariusz, katecheta, Msza św., Msza Święta, Jan Paweł II, Jan Chrzciciel, bł. Czesław, św. Jadwiga Śląska, Henryków, Trzebnica, Oława, Oleśnica, Brzeg, Catholic Roman Church, Roma, Vatican, Archdiocese of Wroclaw, Wroclaw, priests, priest, parish, parishes, deanery, deaneries, Dean, Deans, pastor, pastors, ministry, pastor, vicar, catechist, Holy Mass, Mass, John Paul II, John the Baptist, Blessed Czeslaw, St. Hedwig of Silesia

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).

EU Cookie Directive Module Information