Orszak Trzech Króli 2014
Wydział Duszpasterski Metropolitalnej Kurii Wrocławskiej serdecznie zaprasza wszystkich Archidiecezjan do udziału we Wrocławskim Orszaku Trzech Króli – ulicznych jasełkach, które już po raz czwarty odbędą się w naszym mieście 6 stycznia, w święto Objawienia Pańskiego.
Orszak wyruszy z Ostrowa Tumskiego o godzinie 13.00. W programie jest m.in. koncert Arki Noego.
W radosnym przemarszu wezmą udział Trzej Królowie, rycerze i dwórki, aniołowie i pastuszkowie. Towarzysząc im przejdziemy na wrocławski Rynek, by tam oddać pokłon Dzieciątku Jezus i Świętej Rodzinie.
Zapraszamy do świętowania całe rodziny, szczególnie z dziećmi – będą na was czekać atrakcje i niespodzianki: dwór Heroda, walka dobra ze złem. Wesprzemy także zbiórkę Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia.
Na zakończenie Orszaku o godzinie 14.00 zapraszamy na koncert Arki Noego. Zespół wykona najpiękniejsze kolędy i przeboje.
Uczestnicy Orszaku otrzymają śpiewniki z kolędami oraz pamiątkowe korony.
Szczegółowe informacje na stronie www.wroclawski.orszak.org
Udostępnij |
:: Wydział Duszpasterski
:: Rok duszpasterski / Materiały
Założenia:
- 2019-2020
Wielka tajemnica wiary - 2020-2021
Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy - 2021-2022
Posłani w pokoju Chrystusa - 2022-2023
Wierzę w Kościół Chrystusowy
Ars Celebrandi
- Celebracja Mszy Św.
- Kult Eucharystii poza Mszą św.
- Zasady dzwonienia podczas liturgii
- Relikwie w Kościele
Katechezy
- 2018-2019
Katecheza w 10 minut - 2019-2020
Wielka tajemnica wiary - 2020-2021
Eucharystia Tajemnica sprawowana - 2021-2022
Święci o Eucharystii
Eucharystia – źródłem i szczytem świętowania niedzieli - 2022-2023
Katecheza o Kościele
Inne dokumenty
:: Pielgrzymka ON
- FORMULARZ (doc)
- ZAPROSZENIE (docx)